KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15463298
nr 1546 3298
Jonny Forsström
(1944-2017), Sverige
Signerad, akvarell, stilleben, 50x40 cm, yttermått inklusive ram: 83x67 cm
Jonny Forsström, svensk målare och skulptör född 1944 på Öland, död 2017.
Utrop:
500 kr
måndag 5 juni 2023
kl 18:58:41
Jonny Forsström
Läs mer om Jonny Forsström